Sevkiyat ve Saklama

Firmamızdan BARF 800 gram tekli paketlerde 15 kg ve 22 kg dondurulmuş köpük kutularda kapıda ödeme imkanı ile siz değerli hayvanseverlere sevk ediliyor. Türkiye’nin her yerine siparişin ertesi günü PTT kargo ile express olarak 1 gün içinde teslim oluyor. Cuma ve cumartesi sevkiyat yapmıyoruz.Ürünleri kuzu etli, dana etli ve tavuk etli olarak seçebilirsiniz.tüketim rakamları ürünlerin üzerinde baskılı etiketlerde yazıyor.ürünü buzlukta saklar iseniz ömrü sınırsız normal dolapta ömrü max 10 gündür.siparişleriniz sayfamız üzerinden alıyoruz.

BARF, 800 gramlık tekli paketler halinde; 4kg – 10kg – 15kg – 22kg halinde dondurulmuş köpük kutularda gönderilmektedir. Kapıda nakit veya kredi kartı ile (Yurtiçi Kargo) ödeme imkanımız da mevcuttur.

Ürünlerinizi kuzu etli, dana etli veya tavuk etli olarak seçebilirsiniz. Önerilen tüketim porsiyonları ürünlerin üzerinde baskılı etiketlerde yazmaktadır. Ürünü buzlukta saklarsanız ömrü sınırsızdır. Normal buzdolabında saklarsanız ömrü maksimum 10 gündür.


Üretim tesisimiz Eskişehir’de olup Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine PTT Kargo ve Yurtiçi Kargo ile ürün kapınıza kadar teslim edilmektedir. Saat 16:00’ya kadar alınan siparişlerde üretim tesislerimize 300 km uzaktaki bölgelere illere 1 gün, ilçelere 2 gün içinde teslimat yapmaktadır. 300 km’nin üstündeki vilayetlere 3 gün, ilçelere dördüncü gün teslimat yapılmaktadır. En uzak bölge dahi olsa 4 gün ürünlerimiz soğuk zincir olarak teslim etme garantilidir. Kargo muhalefetinden kaynaklanacak sorunlardan tamamen firmamız sorumludur. Kargolarımız teslim edileceği gün içinde sabah saat 9:00 ila 14:00 arasında teslim edilmektedir. Ürünleri mümkünse difrizde saklamanızı tavsiye ederiz.

CAN DOSTUNUZ İÇİN BARF TR

Scroll to top
WhatsApp Sipariş İçin Tıkla!